SEVGİ_BARAN.jpeg

SEVGİ BARAN

“30 senedir Seattle’da yaşıyorum. Bundan iki sene önce, çok beğendiğim bir binada satılık condo ilanı gördüm. Bütçe açısından her ne kadar ev almaya hazır olmasam da, evin içini gezip görmek için satışı yapan emlakçıdan randevu aldım. Bu arada da arkadaşım olan Murat’a bahsettim bu konudan; “Hemen birlikte gidip bakalım” dedi. İçeriye girdiğimde hayaller kurmaya başladım, çünkü gerçekten tam istediğim gibi bir daireydi. Fakat tek sorun, kredi alacağım banka bana yeterli parayı vermiyordu. Murat hemen bana başka bir bankayı tavsiye etti, onlarla irtibata geçtim ve bana, istediğimin üzerinde ve daha düşük faizle kredi vermeyi önerdiler. Daireyi görmeye gittiğim gün alabileceğimi hiç düşünmemiştim bile ama aynı gün akşamüstü, kendimi bu daireyi satın almak için teklif verirken buldum. Murat’ın sayesinde her işlem o kadar çabuk ve sorunsuz ilerledi ki, bir ay içinde hayalimdeki daire benimdi. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim Murat’ı; çok başarılı bir emlakçı o. Tüm işlemleri, sanki alacağı ev kendi eviymiş gibi takip edip doğru hamlelerle her aşamayı hızlandırıyor.”

BIYIKOĞLU AİLESİ.jpeg

BIYIKOĞLU AİLESİ

“Üç senedir emlak işlerimizde Murat’la çalışıyoruz. Profesyonelliği, bilgisi ve inanılmaz enerjisiyle müşterisinin ne tür bir ev aradığını, isteklerini çok iyi anlayan bir broker. Her zaman ailemize en uygun opsiyonları sunmuş ve bir emlakçıdan isteyebileceğimiz her türlü hizmeti vermiştir. Murat’a bir kez daha teşekkürü borç bilir ve herkese öneririz.”

LÜKS AİLESİ

“Son evimizi alırken Murat ve ekibiyle çalıştık. Ben Seattle ve çevresindeki emlak piyasasını iyi bilen biri olarak Murat’ın emlak piyasası konusunda ne kadar güncel ve donanımlı olduğunu gördüm ve bu sayede, bu evi alırken kendisiyle çalışmaya karar verdik. Murat profesyonel, disiplinli, eli çabuk bir emlak profesyoneli. Zor durumlarda avantajlı pozisyona geçmenizi sağlayabilecek nitelikte biri. Bölgenin emlak piyasasına çok hakim ve doğru fiyatı kestirme konusunda çok yetenekli.” 

BOLAT AİLESİ.jpg

BOLAT AİLESİ

 

“Türkiye’de yaşıyorum ama birikimlerimi çeşitlendirmek adına ABD’de, özellikle aşinalığım olan Seattle bölgesinde emlak yatırımı kararı aldım. Hem birikimim güvenli bir yerde değerlensin hem de üniversite çağına geldiklerinde belki çocuklarımı oraya gönderirim diye düşündüm. Murat Dabağoğlu’nu internet üzerinden buldum, sadece telefon ve görüntülü aramalarla bütün prosedürü hallettik. İki yıla yakın süredir, hem evim değerleniyor hem de kira geliri elde ediyorum. Murat Bey’in ayarladığı bir Property Management şirketi tarafından idare edilen kiracılarımdan çok memnunum.”

NUMANOĞLU AİLESİ.jpg

NUMANOĞLU AİLESİ

“ABD’deki en hızlı emlak piyasası Seattle’da. Seattle’daki evimizi satışa çıkardığımız yaz, piyasada üç ay kalıp satılamayınca, evi o sırada satmaktan vazgeçip başka bir emlakçıyla çalışmaya karar verdik. Bu durumda piyasanın yavaşladığı kış aylarına kalan ev satışımızı Murat Dabağoğlu’na emanet ettik. Murat bize satışı evin değil, emlakçının yaptığını kanıtladı! Karşılaştığımız her türlü zorlukta güler yüzle ve her daim bizim tarafımızda olduğunu hissettirerek çalışan Murat, evimizi en mükemmel şekilde satışa sunmak için tavsiyelerde bulundu ve yepyeni bir pazarlama planı hazırladı. Seattle’da görülmemiş bir karın başladığı bir kış günü piyasaya çıkan, daha önce üç ay boyunca satılamamış olan evimize beş gün içinde, birbiriyle yarışan dokuz teklif geldi. Bir haftanın sonunda evimiz, piyasa çıktığı fiyatın çok üzerinde bir rakama alıcısını buldu. Satış işlemleri sırasında tüm bürokrasi ve formaliteleri bize açık şekilde anlatıp, işlemlerin pürüzsüz hallolmasını sağlayan Murat’a sonsuz teşekkür ederiz.”